Existují i půjčky pro nezaměstnané?

RoamingPro / Pixabay

[sg_popup id=”1″][/sg_popup]Nezaměstnanost je v naší zemi stále poměrně vysoká, což je důvodem, že se mnozí lidé ocitají v poměrně špatné životní, ale i finanční situaci. Stejně tak se mnoho lidí ptát také na to, zda mají možnost požádat si o půjčku. Podívejme se proto společně na to, zda půjčka určená nezaměstnaným existuje, a pokud ano, jakou konkrétně může mít podobu. Možností může být hned několik a my věříme, že si tak každý vybere tu svou.

Než se podíváme na konkrétní přehled, je stále třeba myslet na to, že naprostým základem při výběru půjčky by měla být obezřetnost, ale i jistoty s tím, že se nezadlužíme. Je třeba mít jistotu, že získané peníze budeme schopni splatit. Jinak to pro nás může znamenat ještě horší, doslova existenční problémy. V takových případech už nám hrozí exekuce, vymáhání, nebo nutnost vyhlásit osobní bankrot. A to vše jenom kvůli naší jedné jediné neuvážené půjčce.

Vlastníte nemovitý majetek?

Nejprve se podívejme na tu v podstatě nejsložitější situaci, která může souviset s žádostí o půjčku, která bude určena nezaměstnaným. Jedná se o úvěry ručené nemovitostí. Obvykle se jedná o nebankovní půjčky, které mohou být spojeny s částkami v řádech tisíců, ale i milionů korun. I když v rámci vyřizování žádosti nebude nutné dokládat příjem, je stále třeba myslet na to, že se budeme muset zavázat ke splácení naším majetkem. A to tím nemovitým, jak jsme uvedli výše. Konkrétně se může jednat například o:

  • Byt nebo dům
  • Rekreační nebo výrobní objekt
  • Pozemek

O výši půjčky, kterou dostaneme, obvykle rozhoduje právě hodnota dané nemovitosti. Čím větší bude mít cenu, tím pro nás samozřejmě lépe. Tedy pokud chceme dosáhnout skutečně vysokých úvěrů.

Požádejte někoho z vašich blízkých

Nyní se podívejme na další možnost, která je oproti té předchozí již o něco jednodušší. A to hlavně v tom, že se obejdeme bez jakéhokoliv ručení naším majetkem. Přesto bude třeba osoba ručitele. Tedy někoho z našich blízkých, který má příjem, což znamená také jistotu toho, že bude moci nabídnout i dostatečně velkou bonitu, která bude spojena s možností, že získáme požadovanou sumu peněz. V tomto případě si půjčku určenou nezaměstnaným bereme my, ale ověřována je právě osoba, kterou zapíšeme do smlouvy.

Pamatujte, že mnohdy to může být klasický ručitel, ale existují také situace, kdy se jedná o takzvaného spolužadatele. I to může být cesta, jak půjčku získat, i když žádné zaměstnání nemáme. Obvykle není problémem těmito cestami získat peníze ve výši několika tisíců, desetitisíců, stejně jako statisíců korun českých.

Existuje ještě nejjednodušší možnost získání

To nejlepší jsme si jako tradičně nechali na konec. Jedná se o cestu spojenou s faktem, že půjčku získáme bez toho, abychom měli majetek, nebo ručitele. Pomůže nám úvěrový produkt, který je nazývaný jako SMS půjčka bez registru. Ta je na našem trhu sice jenom několik let, ale již nyní nám může jasně ukázat, že patří mezi nejlepší. A to proto, že v rámci vyřízení:

  • Nemusíme ničím ručit
  • Nemusíme nic dokládat
  • Nemusíme se trápit s jakoukoliv administrativou

Získat lze peníze v řádech tisíců i desetitisíců, které mohou být za pár minut od žádosti odeslány na náš bankovní účet. To vše s jistotou, že celou žádost a vše s ní spojené vyřídíme z pohodlí domova, bez nutnosti nikam chodit. Finance samozřejmě můžeme využít na cokoliv, bez nutnosti to v žádosti jak uvádět, tak i bez nutnosti to jakýmkoliv způsobem dokládat. Zajímavým specifikem tohoto úvěru je také to, že půjčku nesplácíme pravidelně, v měsíčních splátkách, ale že ji vracíme jednorázově. V termínu, který si zvolíme a který si můžeme v případě potřeby také prodloužit. I několikanásobně.

You may also like...