GE Money Bank – Flexikredit

Vlastníte běžný účet, ale dělá vám problémy, že zde nemáte vyšší částky a snadno se můžete dostat do mínusu? Podobné případy jsou spojené s nepříjemnostmi a hlavně s poplatky ze strany banky. Pokud máte sklony k přečerpání na svém běžném účtu, můžete to dělat bez obav, když si založíte Flexikredit, umožňující přečerpání vašeho běžného účtu!

Flexikredit – žádné obavy z trvalých příkazů

GE Money Bank a jejich Flexikredit vám umožní přečerpat běžný účet. Budete mít vždy rezervu na běžném účtu, přičemž nejsou vyžadovány žádné pravidelné splátky. Požádat si můžete o Flexikredit pomocí telefonu nebo přímo na pobočce banky. Flexikredit je povolené přečerpání vašeho běžného účtu. Bez obav můžete jít do debetu v dohodnuté výši. Snadno si můžete domluvit schůzku na nejbližší pobočce GE Money Bank. Pokud zanecháte své kontakty, zástupci banky vám v dojednanou hodinu sami zavolají.

Kontokorent i pro studenty!

Flexikredit je možný mít od částky 5 000 Kč do 100 000 Kč. Díky Flexikreditu nebudete platit při přečerpání poplatky a úroky. GE Money Bank – Flexikredit je dostupný také pro studenty. Pokud studujete budete mít možnost obdržet kontokorent v částkách od 2 000 Kč do 10 000 Kč. V případě studentů se nedokládá potvrzení o příjmu, ale předložíte potvrzení o studiu nebo Index.

Kontokorent s jednoduchým použitím

Flexikredit umožňuje mít peníze vždy po ruce. Rezervu budete mít vždy k dispozici na vašem účtu a záleží na vás, zda ji využijete nebo ne. Flexikredit se dá čerpat neomezeně dlouho. Zřízení a zrušení Flexikreditu je zdarma, rovněž máte zdarma změnu limitu. Jakmile dojde ke schválení kontokorentu, máte peníze okamžitě k dispozici. Peníze z kontokorentu se čerpají pomocí internetového bankovnictví nebo platebními kartami. Splácení probíhá tak, že postačí zasílané peníze běžnými transakcemi na vašem běžném účtu.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..