GE Money Bank – Flexikredit

Vlastníte běžný účet, ale dělá vám problémy, že zde nemáte vyšší částky a snadno se můžete dostat do mínusu? Podobné případy jsou spojené s nepříjemnostmi a hlavně s poplatky ze strany banky. Pokud máte sklony k přečerpání na svém běžném účtu, můžete to dělat bez obav, když si založíte Flexikredit, umožňující přečerpání vašeho běžného účtu!

Flexikredit – žádné obavy z trvalých příkazů

GE Money Bank a jejich Flexikredit vám umožní přečerpat běžný účet. Budete mít vždy rezervu na běžném účtu, přičemž nejsou vyžadovány žádné pravidelné splátky. Požádat si můžete o Flexikredit pomocí telefonu nebo přímo na pobočce banky. Flexikredit je povolené přečerpání vašeho běžného účtu. Bez obav můžete jít do debetu v dohodnuté výši. Snadno si můžete domluvit schůzku na nejbližší pobočce GE Money Bank. Pokud zanecháte své kontakty, zástupci banky vám v dojednanou hodinu sami zavolají.

Kontokorent i pro studenty!

Flexikredit je možný mít od částky 5 000 Kč do 100 000 Kč. Díky Flexikreditu nebudete platit při přečerpání poplatky a úroky. GE Money Bank – Flexikredit je dostupný také pro studenty. Pokud studujete budete mít možnost obdržet kontokorent v částkách od 2 000 Kč do 10 000 Kč. V případě studentů se nedokládá potvrzení o příjmu, ale předložíte potvrzení o studiu nebo Index.

Kontokorent s jednoduchým použitím

Flexikredit umožňuje mít peníze vždy po ruce. Rezervu budete mít vždy k dispozici na vašem účtu a záleží na vás, zda ji využijete nebo ne. Flexikredit se dá čerpat neomezeně dlouho. Zřízení a zrušení Flexikreditu je zdarma, rovněž máte zdarma změnu limitu. Jakmile dojde ke schválení kontokorentu, máte peníze okamžitě k dispozici. Peníze z kontokorentu se čerpají pomocí internetového bankovnictví nebo platebními kartami. Splácení probíhá tak, že postačí zasílané peníze běžnými transakcemi na vašem běžném účtu.

You may also like...