SMS půjčka ihned

SMS půjčka ihned vyřeší vaše finanční problémy
kropekk_pl / Pixabay

SMS půjčka ihned je typickým peněžním produktem poskytovaným nebankovními společnostmi. Tento produkt vám pomůže uhradit nečekané výdaje a vyjít v krátkém časovém horizontu, například v období těsně před výplatou. Potřebujete-li doplatit svoje účty a závazky, ale na bankovním účtu či v peněžence vám již nezbývá ani stovka, pak jsou nebankovní půjčky jako je SMS půjčka ihned možným a vhodným řešením právě pro vás.
Abychom však nenaletěli podvodným nabídkám a abychom se pečlivě informovali o všech aspektech půjčky tohoto typu, přinášíme vám tento článek, ve kterém se o SMS půjčce ihned dozvíte podrobnější informace.

SMS půjčka ihned – zvláštní typ zažádání

Pro SMS půjčku ihned je typický hlavně specifický typ žádosti. O půjčku můžete zažádat, jak z názvu půjčky vyplývá pomocí vašeho telefonu, a to odesláním SMS. Často bývají za SMS půjčky označovány i půjčky, o které můžete zažádat prostřednictvím online žádosti na internetu. Důvodem je to, že online žádost můžete v dnešní době odeslat i prostřednictvím chytrého telefonu. Navíc SMS půjčky mají většinou v nabídce i možnost online sjednání. Stručně řečeno pojmy online půjčka a SMS půjčka se překrývají.

První půjčka online, druhá formou SMS

Většina společností staví na tomto postupu:

 • První půjčku vám poskytnou na základě online žádosti prostřednictvím online formuláře na webových stránkách společnosti
 • Jakmile první půjčku splatíte a prokážete tak, že jste zodpovědným klientem, můžete o druhou půjčku zažádat prostřednictvím SMS žádosti (SMS zpráva musí mí samozřejmě vhodný formát)

Vlastnosti SMS půjčky ihned

Díky možnosti sjednat si SMS půjčku budete zproštěni nejrůznějších povinností a velkého množství administrativy. A právě díky tomu jsou nebankovní půjčky tak žádané, dostupné a rychle vyřízené.

U SMS půjčky ihned odpadá:

 • Dokládání příjmu
 • Nahlížení do registru dlužníků
 • Poplatky za sjednání úvěru

Jaké jsou podmínky sjednání půjčky?

Většina společností klade na žadatele o půjčku stejné podmínky. Patří mezi ně následující požadavky:

 • Minimální věk od 18 let do 21 let
 • Trvalý pobyt na území ČR
 • Vlastní bankovní účet, na který vám budou zaslány peníze

Jaké společnosti SMS půjčku ihned poskytují?

SMS půjčku poskytují nebankovní společnosti. Mezi ty prověřované poskytovatele, kteří vám mohou zajistit peněžní částku ve vámi požadované hodnotě, patří:

 • Zaplo půjčka (do maximální výše 5 000 Kč se splatností na 30 dní)
 • Ferratum půjčka (do maximální výše 10 000 Kč se splatností na 45 dní)
 • Kredito24 půjčka (do maximální výše 5 000 Kč se splatností na 30 dní)

SMS půjčka se může stát možným řešením finančních problémů. Je však třeba dbát na dodržování splatnosti, řádné splácení a pečlivé pročítání smluvních podmínek.

You may also like...