Nebankovní hotovostní půjčky do domu

hotovostní půjčky do domu
Ben_Kerckx / Pixabay

Snad každý již v dnešní době slyšel o nebankovních půjčkách. Jsou rychlé, jsou snadno dostupné a nejen z tohoto důvodu jsou velmi oblíbené. Pro některé klienty však může být problém v jedné z nejčastějších podmínek kladených na žadatele o půjčku, a tím je podmínka vlastnictví osobního bankovního účtu. Pro lidi, kteří bankovní účet nevlastní, však může být i nebankovní půjčka řešením. Některé nebankovní společnosti totiž poskytují i nebankovní hotovostní půjčky do domu.

Chcete se dozvědět nějaké bližší informace o nebankovních hotovostních půjčkách? V tomto článku se o hotovostních půjčkách pobavíme blíže.

Vlastnosti nebankovní hotovostní půjčky do domu

Nebankovní hotovostní půjčka do domu je poskytovaná nebankovními společnostmi, je rychlá, snadno dostupná a hlavně vám dorazí v podobě hotovosti přímo až k vám domu.
Co se výše půjčky týče, půjčit si můžete různě velkou částku, která závisí na tom, jakou nebankovní společnost si vyberete. Stejně tak se podle dané nebankovní společnosti liší i doba splatnosti. Tyto dvě podstatné vlastnosti se většinou pohybují v rozmezí od 500 Kč do 10 000 Kč (někdy až 25 000 nebo 80 000 Kč) na dobu 7 až 30 dní (někdy až na dobu 84 měsíců). Jak jsme již řekli, vždy záleží hlavně na dané bankovní společnosti, kterou si vyberete.

Pro koho se nebankovní hotovostní půjčky hodí

Nebankovní hotovostní půjčky do domu se hodí pro velmi široký okruh žadatelů o půjčku. Díky dostupnosti je půjčka vhodná pro všechny problematické klienty, kteří jsou například zapsáni v registru dlužníků nebo kteří nemají zajištěný trvalý příjem. Často totiž není ani jedna z těchto věcí od žadatelů o půjčku vyžadována (nebankovní společnosti většinou nenahlížejí do registru dlužníků ani nepožadují doložení příjmu).

Podmínky kladené na žadatele o půjčku

Co se týče podmínek kladených na žadatele o půjčku, není jich mnoho. Většinou je požadována plnoletost a svéprávnost. Půjčka je tedy poskytována všem fyzickým osobám starším 18 let. Často je požadována i nezadluženost vůči danému subjektu, u kterého o půjčku žádáte.

Jak půjčku získat?

O nebankovní hotovostní půjčku si můžete zažádat několika způsoby.

  1. Prvním klasickým způsobem, jak o půjčku zažádat, je osobní schůzka na pobočce společnosti.
  2. Druhým způsobem je možnost telefonického sjednání (prostřednictvím SMS nebo telefonátu).
  3. Třetí a v současnosti nejoblíbenější možností je sjednání prostřednictvím internetu a online formuláře, který naleznete na stránkách jednotlivých nebankovních společností.

Pokud se rozhodnete pro danou nebankovní společnost, stavte se na její pobočku, zavolejte na jejich telefonní číslo či vyplňte online formulář. V případě schválení půjčky, dorazí peníze až k vám domů. Stejně tak jako je půjčka vyplácena ve formě hotovosti, může být v hotovosti splácena (splácení ve formě hotovosti nebo ve formě poštovní poukázky).

You may also like...