ZUNO půjčka od ZUNO banky

Půjčku a bezúčelový úvěr nabízí ZUNO
ZUNO půjčka a bezúčelový úvěr

Ověřená banka, přijatelný úvěr a peníze do pár dní na účtu? Zdá se vám, že je to neuskutečnitelná kombinace, se kterou se snad nikdy nesetkáte? A slyšeli jste již někdy o ZUNO půjčce od ZUNO banky? ZUNO půjčka vám neposkytne ledajaký úvěr. S ní získáte půjčku od Raiffeisen Bank International, částku ve výši až 500 000 Kč a příjemný úrok 6,9 %, a to vše jen do 3 dnů od schválení půjčky.

Zdá se vám tato nabídka příliš lákavá a myslíte si, že ve vší té kráse určitě vězí nějaký háček? Přečtěte si tento článek a udělejte si v tom, co můžete od ZUNO půjčky očekávat, jasno. V našem článku se podíváme na vše, co o půjčce potřebujete vědět, a podíváme se i na zkušenosti klientů.

Proč si půjčit od ZUNO aneb co můžu očekávat?

Se ZUNO půjčkou si můžete půjčit 15 000 Kč až neskutečných 500 000 Kč na dobu 6 až 72 měsíců. Půjčku si navíc můžete vyřídit online, takže stačí sednout k počítači, kliknout a půjčka za pár dní letí na váš účet. Navíc získáte výhodnou úrokovou sazbu od 6,9 % p. a., a to vše bez jakýchkoli poplatků:

  • Poplatek za sjednání půjčky: zdarma
  • Poplatek za vedení půjčky: zdarma

Zajímavostí a zároveň výhodou této půjčky je, že si na jeden měsíc můžete vzít tak zvané splátkové prázdniny, díky kterým daný měsíc nemusíte bance posílat svoji měsíční splátku.

Výhody ZUNO půjčky

Abychom se stále mohli držet základních parametrů půjčky, pojďme se podívat, jaké jsou výhody této půjčky:

  • K půjčce můžete získat i osobní účet zdarma
  • Bez ručitele
  • Bez zprostředkovatele
  • Bez účelu
  • Online vyřízení
  • Atraktivní úrok 6,9 % p. a.
  • Rychlé vyřízení (peníze do tří dnů na účtu)

Jaké jsou podmínky půjčky?

Půjčku získá každá fyzická osoba starší 18 let a každá samostatně výdělečně činná osoba starší 21 let. Vyžadována je samozřejmě způsobilost k právním úkonům a vlastní osobní účet u ZUNO, který však můžete zdarma vyřídit při sjednávání půjčky.

Taktéž je vyžadován trvalý příjem, který musí činit nejméně 6 250 Kč za měsíc. Taktéž je vyžadováno, abyste nebyli ve zpoždění se splácením. Pozor si dejte na nepovolené přečerpání účtu či nesplacené spátky.

Kdo na půjčku dosáhne?

Půjčit si mohou fyzické osoby s trvalým příjmem, OSVČ či důchodci. Studenti, ženy na mateřské dovolené nebo nezaměstnaní však půjčku nedostanou.

Zkušenosti

Vyhledáte-li si slovní spojení „ZUNO půjčka diskuze“, určitě narazíte na kladné hodnocení této půjčky.

Jana, 43 let: „Se ZUNO půjčkou jsem byla velmi spokojená. Brala jsem si ji proto, že jde o bankovní společnost a zároveň o půjčku, se kterou získám peníze do pár dnů. Díky tomu jsem byla schopná vyřešit svoji situaci ihned a navíc za příjemný úrok.“

You may also like...