Citibank – Program Citigold

Program CityGold
geralt / Pixabay

Program Citigold od Citibank je určen pro náročné klienty. Program Citigold patří k elitní kategorii bankovních služeb pro privátní klientelu. Program Citigold je určen svými službami klientům vyžadujícím špičkovou úroveň služeb, zvýšenou pozornost a individuální péči osobního bankéře. Citibank nabízí v programu Citigold rovněž mnohé nebankovní benefity.

Nabídka programu Citigold

Vedení programu Citigold budete mít první tři měsíce po otevření zadarmo. Dále bude vedení programu zdarma, jestliže součet zůstatků na všech účtech v rámci programu bude činit minimálně 1 500 000 Kč v daném měsíci. Očekávat lze zhodnocení financí na spořícím účtu – úrok 0,50 % na spořícím účtu v Kč, úrok 0,30 % p. a. na spořícím účtu v EUR.

Pokud budou mít klienti na účtech v rámci programu Citigold celkový zůstatek ve výši minimálně 1,5 mil. Kč a současně budou mít na svém investičním účtu investiční produkty ve výši minimálně 100 000 Kč, dostanou zvýhodněnou úrokovou sazbu na spořícím účtu v Kč ve výši 1,30 % p. a. Zdarma bude také otevření a vedení cizoměnových účtů v EUR, USD, GBP i v jiných měnách. Budou zajištěny individuální směnné kurzy.

Další výhody programu Citigold

V programu Citigold si budete moc vybrat z obsáhlé nabídky investičních produktů. K dispozici bude podpora bankéře pro vytvoření návrhu investičního portofila na míru – na základě vašich potřeb.

Zdarma získáte mnohé služby: příchozí a odchozí tuzemské korunové transakce (mimo expresní platby), příchozí zahraniční a cizoměnové platby, službu Citi Global Transfers, neomezený počet výběrů hotovosti z libovolných bankomatů v ČR i zahraničí, vydání a vedení zlaté debetní karty Citicard, kde je automaticky nastaveno Rodinné cestovní pojištění a

Pojištěním zneužití 50. Získáte mnoho lifestylových benefitů. K otevření balíčku služeb Citigold jsou potřeba občanský průkaz, u cizinců cestovní pas, plus druhý doklad totožnosti.

You may also like...