Rychlá půjčka bez nahlížení do registru

Půjčky Praha - bankovní i nebankovní

Chcete si sjednat nebankovní úvěr, který budete mít skoro hned na svém účtě? Můžete si vybrat ze široké nabídky. Zažádat o úvěr v současnosti nebývá žádný problém a postačí vám pouze telefon a jakýkoli počítač s připojením na internet. Pro občany, kteří nepochodili se svou žádostí o úvěr v bance, tak přichází na řadu další příležitost, jak získat peníze. Nebankovní půjčku může občan získat od věřitelů, které mají nebankovní půjčky přímo jako svůj obor podnikání, ale kromě toho i od jiných fyzických a právnických osob, pokud jde přímo o investory.

Vypůjčte si peníze bez podvodu
Spousta lidí dnes nemá možnost sjednat si půjčku v bankovních institucích, za což vděčí striktním kritériím na žadatele o půjčky, ale s některou z nebankovních půjček bez nahlížení do registru se nemusíte bát jakýchkoliv potíží. Získat půjčku od banky je obyčejně nesnadný proces naplněný množstvím papírování. Banka posuzuje výši vašich příjmů a spoustu jiných kritérií a pokud například máte záznam v bankovním registru dlužníků, Vaše šance na sjednání úvěru se rozplynou.
Nebankovní společnosti oproti tomu mají nárok na bonitu klienta mnohem nižší a půjčí i lidem kteří mají například nižší příjmy, nebo těm kteří své příjmy nemohou doložit. Také záznamy v registrech se u nebankovních firem většinou nekontrolují. Většinou také není nutné kvůli sjednání půjčky nikam chodit, vše můžete snadno zařídit z domova prostřednictvím počítač, internetu a mobilního telefonu. Díky nižší administrativní zátěži je další výhodou tohoto druhu půjček také vyšší rychlost s jakou je půjčka schválena. Není výjimkou, že SMS s informací o schválení půjčky dostanete již během několika minut.
Jaké jsou nevýhody rychlých nebankovních půjček?
Nikoho z nás s největší pravděpodobností nepřekvapí, že úroky u půjčky poskytnuté soukromou firmou jsou o trochu dražší, nežli je to v bankách. Jedním z největších rizik nebankovních úvěrů bývá také to, že můžete velice lehce uvěřit různým šejdířům. Podvodných nebankovních institucí bývá obvykle velice málo, i přesto je třeba si dávat pozor.
Jak se tohoto rizika zbavit a bránit se před nepoctivým jednáním?
Oblíbeným trikem různých podvodníků je schovat do dohody o úvěru rozličné ukryté poplatky a smluvní sankce, které se můžou pohybovat v řádech desítek tisíc Kč. Na podobné nabídky je lepší nereflektovat a najít si pokud možno lepšího věřitele. Nejlepší je, v případě že máte v úmyslu si zřídit nebankovní úvěr, velice pozorně si prostudovat smlouvu a nejlépe požádat větší množství mimobankovních společnosti, mezi kterými budete schopni si vybrat podle prezentovaných smluvních podmínek.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..