Rychlá půjčka bez nahlížení do registru

Půjčky Praha - bankovní i nebankovní

Chcete si sjednat nebankovní úvěr, který budete mít skoro hned na svém účtě? Můžete si vybrat ze široké nabídky. Zažádat o úvěr v současnosti nebývá žádný problém a postačí vám pouze telefon a jakýkoli počítač s připojením na internet. Pro občany, kteří nepochodili se svou žádostí o úvěr v bance, tak přichází na řadu další příležitost, jak získat peníze. Nebankovní půjčku může občan získat od věřitelů, které mají nebankovní půjčky přímo jako svůj obor podnikání, ale kromě toho i od jiných fyzických a právnických osob, pokud jde přímo o investory.

Vypůjčte si peníze bez podvodu
Spousta lidí dnes nemá možnost sjednat si půjčku v bankovních institucích, za což vděčí striktním kritériím na žadatele o půjčky, ale s některou z nebankovních půjček bez nahlížení do registru se nemusíte bát jakýchkoliv potíží. Získat půjčku od banky je obyčejně nesnadný proces naplněný množstvím papírování. Banka posuzuje výši vašich příjmů a spoustu jiných kritérií a pokud například máte záznam v bankovním registru dlužníků, Vaše šance na sjednání úvěru se rozplynou.
Nebankovní společnosti oproti tomu mají nárok na bonitu klienta mnohem nižší a půjčí i lidem kteří mají například nižší příjmy, nebo těm kteří své příjmy nemohou doložit. Také záznamy v registrech se u nebankovních firem většinou nekontrolují. Většinou také není nutné kvůli sjednání půjčky nikam chodit, vše můžete snadno zařídit z domova prostřednictvím počítač, internetu a mobilního telefonu. Díky nižší administrativní zátěži je další výhodou tohoto druhu půjček také vyšší rychlost s jakou je půjčka schválena. Není výjimkou, že SMS s informací o schválení půjčky dostanete již během několika minut.
Jaké jsou nevýhody rychlých nebankovních půjček?
Nikoho z nás s největší pravděpodobností nepřekvapí, že úroky u půjčky poskytnuté soukromou firmou jsou o trochu dražší, nežli je to v bankách. Jedním z největších rizik nebankovních úvěrů bývá také to, že můžete velice lehce uvěřit různým šejdířům. Podvodných nebankovních institucí bývá obvykle velice málo, i přesto je třeba si dávat pozor.
Jak se tohoto rizika zbavit a bránit se před nepoctivým jednáním?
Oblíbeným trikem různých podvodníků je schovat do dohody o úvěru rozličné ukryté poplatky a smluvní sankce, které se můžou pohybovat v řádech desítek tisíc Kč. Na podobné nabídky je lepší nereflektovat a najít si pokud možno lepšího věřitele. Nejlepší je, v případě že máte v úmyslu si zřídit nebankovní úvěr, velice pozorně si prostudovat smlouvu a nejlépe požádat větší množství mimobankovních společnosti, mezi kterými budete schopni si vybrat podle prezentovaných smluvních podmínek.

You may also like...