SMART půjčka, půjčka pro seniory i maminky

Půjčky bez registru ihned na Smartpujcka.cz
SMART půjčky a úvěry půjčky bez registru ihned Smartpujcka.cz

Došly vám peníze před výplatou? Potřebujete půjčit na opravu elektrospotřebiče nebo na zaplacení školného vašeho dítěte? Nemáte čas na běhání po bankách? Pokud se v tomto stručném úvodu poznáváte, pak určitě víte, o čem mluvíme, a určitě vás zajímá, jak takovou situaci vyřešit.

V současnosti se možným řešením stávají nebankovní půjčky, díky kterým získá žadatel peníze během několika minut od schválení půjčky. A mezi nebankovní půjčky patří například SMART půjčka.

V našem článku se na SMART půjčku podíváme podrobněji. Zaměříme se na její vlastnosti (výše půjčky či doba splatnosti), na její výhody a samozřejmě vás upozorníme i na její možné nevýhody.

Kolik si můžu půjčit?

Se SMART půjčkou můžete získat částku od 5 000 Kč až do 50 000 Kč na dobu 8 až 13 měsíců. Tak jako každá nebankovní půjčka je i SMART půjčka rychlá a dostupná. Díky ní můžete zapomenout na veškeré papírování a zajišťování nadbytečných potvrzení. Na půjčkou v podstatě dosáhne každá fyzická osoba starší 18 let, která má trvalý příjem.

Půjčka se tedy může stát možnou finanční injekcí pro:

  • Zaměstnance se stálým příjmem ze zaměstnání
  • Důchodce se starobním či invalidním důchodem
  • Maminky na mateřské dovolené
  • Rodiče na rodičovské dovolené

SMART půjčka – jak ji získat?

Pro získání SMART půjčky nemusíte vystrčit paty z domu. Stačí si sednout k počítači nebo k telefonu. Pokud zvolíte telefon, pak stačí zavolat na číslo 840 11 11 77. Pokud dáváte přednost počítači a internetu, pak stačí, abyste vyplnili online žádost o půjčku. Na základě žádosti vás bude následně kontaktovat obchodní zástupce, který se vám ozve zhruba do dvou dnů od odeslání žádosti.

Následně dostanete svoje peníze, které dorazí v podobě hotovosti rovnou až k vám domů.

Co budete k vyřízení potřebovat?

K vyřízení půjčky budete potřebovat dva platné doklady. Tím prvním musí být samozřejmě občanský průkaz, tím druhým pak jakýkoli jiný doklad totožnosti (řidičský průkaz, pas, atd.). Pokud nejste dostatečně bonitním žadatelem, pak budete ke své žádosti potřebovat spoludlužníka.

SMART půjčka – výhody a nevýhody

Co se výhod týče, jde samozřejmě o rychlost vyřízení, dostupnost nebo neúčelovost. Na druhé misce vah (nevýhody) hraje roli bonita klienta a dokládání trvalého příjmu.

Zkušenosti klientů

Václav: “Měl jsem od této společnost půjčku již 4x a pokaždé v různé výši (od 5 000 až do 20 000 Kč). Mimo vyšší úrok, který samozřejmě k nebankovním půjčkám patří, jsem s nimi nikdy neměl sebemenší problém. Je třeba uvědomit si, na co si půjčujeme, zdali je to nutné a samozřejmě myslet na včasné splácení.”

You may also like...