Česká spořitelna – Pojištění domácnosti

Česká spořitelna - Pojištění domácnosti
Monam / Pixabay

V domácnostech se mohou stát různé věci, které vás připraví o vybavení nebo něco poničí. Například vypukne požár, soused vás vytopí, zloděj si sebere vaše cennosti, rozbije se vám hodnotná věc – to vše a mnoho dalších věcí může být uhrazeno díky pojištění domácnosti od České spořitelny.

Pojištění domácnosti od České spořitelny

Díky pojištění domácnosti můžete případné nesnáze vyřešit snadněji. Pojištění vám také zaplatí drahé opravy. Vztahuje se také na pomoc při povodních a živelních událostech. Bude nahrazena škoda po vandalismu, loupeži, krádeži. Peníze z pojištění však získáte i tehdy, když se náhodou rozbijí okna, začne vám protékat vana, vylije se akvárium a další pohromy.

Klára V., Mělník: Pojištění jsem si zařídila ihned, co naše sousedy vykradli. Oni neměli žádné pojištění, takže nedostali ani žádnou náhradu.

Slevy a jiné výhody

  • při pojištění od České spořitelny na domácnosti se využívá nadstandardně široký rozsah pojištění,
  • pojištění se zařizuje snadno a bez papírování,
  • lze obdržet slevy na pojistném až 30 %,
  • peníze za škodu obdržíte podle aktuálně platných cen,
  • stavební součásti bytu se dají připojistit samostatně,
  • výše limitů pojistného plnění je skutečně velkorysá,
  • získáte automatickou 20% obchodní slevu + 5% slevu za sjednání platby pojistného jedenkrát ročně či obchodní slevu 25% pokud již máte nebo uvažujete o sjednání pojištění nemovitosti + 5% slevu za sjednání platby pojistného 1x za rok.

Jak si ho můžeme sjednat?

Sjednání se dá pochopitelně sjednat na některé pobočce České spořitelny. Lze sjednat i prostřednictvím osobního bankéře či může tvořit součást úvěru na nemovitý majetek. Podklady k pojistnému se doručí mnohem rychleji díky e-faktuře internetového bankovnictví SERVIS 24.

You may also like...