Česká Spořitelna Servis 24 aneb banka u vás doma

Internetbanking Česká Spořitelna
Servis 24 Internetbanking Česká Spořitelna

Internetové bankovnictví není žádnou novinkou. Většina tuzemských bank má tuto službu již dávno spuštěnou. Nabídka produktů, služeb a přístupu se však liší. Česká Spořitelna Servis 24 patří mezi nejvíce používané služby pro internetové bankovnictví.

Víte, že … díky Servisu 24 máte pohodlnou a rychlou správu vašich financí bez nutnosti navštívit pobočku České Spořitelny.

Česká Spořitelna Servis 24 nabízí přehledné a praktické bankovnictví

Od začátku svého spuštění prošel Servis 24 řadou změn, které vyšli vstříc všem klientům banky. Ti si často stěžovali na zbytečně složité ovládání a nevkusný vzhled. Díky tomuto průzkumu, má nyní Česká Spořitelna Servis 24, který je přehledný, jednoduchý a navíc má velmi pěkný design. Zjednodušené menu vám pomůže snáze se zorientovat v celé paletě nabídek České Spořitelny.

K tomu by měla pomoci i srozumitelné názvosloví, které už neobsahuje zbytečně složité výrazy. Ty totiž uživatele často matou. Nyní je zbytečným dohadům, co které slovo znamená, konec. Česká Spořitelna se i přes všechny pozitivní změny, které proběhly během let, stále snaží vylepšovat a zdokonalovat služby, které nabízí. Možná právě proto patří mezi nejoblíbenější banku na českém trhu.

Mobilní aplikace Česká Spořitelna Servis 24

Moderní doba sebou přináší spousty příležitostí, jak si ušetřit nervy. Kromě internetového bankovnictví nabízí Servis 24 i mobilní aplikaci na správu vašich financí. Jelikož se trh s chytrými telefony hojně rozšířil, Servis 24 nabízí i mobilní verzi. Ta má sloužit pro pohodlnou a jednoduchou správu vašich financí ať už jste kdekoliv.

Stačí mít stabilní internetové připojení v mobilu a můžete se přihlásit na váš bankovní účet. Zde poté zadáte pomocí pár jednoduchých kroků příkazy na úhradu složenek či jiné finanční operace. Vše je jednoduché, rychlé a přehledné. Česká Spořitelna Servis 24 mobilní aplikace je účinným nástrojem, jak mít své finance pod kontrolou kdekoliv a kdykoliv.

Bezpečné bankovnictví, to je Česká Spořitelna Servis 24

V případě, že využíváte služeb internetového bankovnictví, je dobré být obezřetný. Bankovnictví je totiž velmi citlivá oblast a kdokoliv jej může zneužít. Česká Spořitelna Servis 24 disponuje řadou bezpečnostních prvků, které mají ochránit vaše finance. Ať už se jedná o heslo, mobilní kód či zabezpečené připojení. Často se však stává, že to jsou klienti, kteří nejsou dost obezřetní a své přístupové údaje dávají zlodějům přímo před oči.

Doporučení: svůj počítač či chytrý telefon by jste měli zabezpečit pomocí antiviru, který odstraní každý nebezpečný vir. Heslo si uchovávejte v paměti a ne na papírku v peněžence.

Předejte tak případným potížím, kdyby někdo ukradl vašeho hesla ať už z počítače či peněženky. Nebudete se muset bát o své finance.

Tip pro čtenáře: Víme, kde hledat nejlevnější půjčky od České spořitelny.

You may also like...