Jaké bankovní služby nabízí Poštovní spořitelna Era?

Poštovní spořitelna Era
Poštovní spořitelna Era

Na poštu dnes můžeme vyrazit nejenom za účelem poslání balíku nebo dopisu, ale můžeme sem vyrazit i v rámci využití bankovních služeb. A to proto, že zde sídlí také Poštovní spořitelna Era. Tedy banka, která byla v minulosti známá hlavně prvním názvem, ale aktuálně se objevuje ten druhý. Navíc se banka snaží oslovit také mladší klientelu, a to především bohatou nabídku aktuálních produktů, nebo také bohatým množstvím výhod.

Příkladem mohou být třeba různé body, které získáte skutečně jednoduše, takto: „Nechte se odměnit, za to co běžně děláte! Vstupte do Světa odměn do konce května přes Era portál a připíšeme vám navíc 200 bodů do začátku (200 bodů = 200 Kč). Okno pro aktivaci Světa odměn najdete na úvodní obrazovce Era portálu vpravo dole.“

Co nabídne Poštovní spořitelna Era v oblasti správy peněz?

Pokud peníze máte, a chcete je nejenom efektivně uložit a spravovat, ale chcete-li je také efektivně zhodnocovat, nabídne vám Poštovní spořitelna Era několik možností. Pokud zmíníme první z nich, jsou to samozřejmě účty. Základem je takzvaný Era osobní účet, díky kterému můžete své finance jednoduše spravovat, a to třeba prostřednictvím internetového bankovnictví. Samozřejmostí je využívání platebních karet a dalších vymožeností dnešní doby. Mimo tohoto účtu je k dispozici i online účet a služba Paysec.

Kdo naopak touží po možnosti peníze zhodnocovat, nabízí se mu jako základní produkt Era červené konto. To zaujme především příjemným zhodnocením, ale i faktem, že samotné finanční prostředky můžete kdykoliv používat. Mimo této varianty patří mezi investiční produkty také:

  • Era spořicí účet
  • Era investování
  • Vkladní knížka

Co když peníze potřebujete?

Pobočku této banky ale můžete navštívit i ve chvíli, kdy peníze potřebujete. V takovém případě přijdou vhod úvěrové produkty. Začít musíme opět klasikou, kterou je Era půjčka. Ta nabídne peníze až do hodnoty 600 000 Kč s možností jejich využití skutečně na cokoliv jenom budeme chtít. Mezi další varianty úvěrů ale patří i kontokorent, nebo také kreditní karty, které mohou být dobrým druhem finanční rezervy.

Pro úvěrové produkty ale můžeme zamířit i do oblasti hypoték a dalších úvěrů, které jsou určena na bydlení. Mezi ně patří jak klasická hypotéka, tak i půjčka na bydlení, nebo úvěr ze stavebního spoření.

Co je dále nabízeno?

Portfolio služeb je skutečně velmi vysoké, díky čemuž může být Poštovní spořitelna Era nejenom doporučena, ale také ji velmi dobře hodnotíme. A to i pro řadu dalších doplňkových služeb, kam patří třeba možnost využití různých pojistných produktů, stejně jako zde je možnost využití služeb v oblasti finančního poradenství, kdy specialisté zhodnotí vaši situaci a dokážou vybrat produkt přímo na míru vašim potřebám.

You may also like...