Citibank

Citibank-logoCitibank má za sebou již dlouhou historií a její fungování dokládá přítomnost Citibank ve více jak stovce zemí po celém světě. Citibank působí v České republice již od roku 1991. Citibank má pro své klienty připraveny různé finanční služby. Potřebné účty a transakce jsou připraveny jak pro fyzické osoby, tak pro firmy a podnikatele.

Mezi nabízenými finančními produkty od Citibank jsou připraveny osobní účty, kreditní karty, půjčky, podílové fondy i exkluzivní privátní bankovnictví Citigold.

 Spoření od Citibank

Spoření od Citibank má pro své klienty výběr různých produktů. Zvolit se dá spořící účet v korunách či v eurech, který zapadá do balíčku služeb s názvem Citikonto Plus nebo Citi® Premium. Další možností spoření je termínovaný vklad s výnosem v měnách CZK, GBP, EUR a USD. *Bonus Pack vám dává možnost mít kombinaci termínovaného vkladu s úrokem 2 % p.a. a investování do podílových fondů.

Spořicí účet je možné mít také díky balíčkům služeb Citikonto Plus a Citi® Premium zdarma. Úročení na spořícím účtu v Kč v rámci Citigold je 0,50 % p.a. až 1,30 % p.a., u Citi® Premium očekávejte úročení v rozmezí od 0,50 % p.a. do 1,30 % p.a. Citi termínované vklady nabízí vyšší výnosy, protože mají výhodné úroky. Je však nutné splnit požadavek na minimální výši, což u  termínovaných vkladů dělá 50 000 Kč, 3 000 EUR, 2 500 USD či 1 600 GBP.

Půjčky od Citibank

U Citibank si můžete požádat o půjčky, které budou vyřízeny rychle a bez požadavku na ručitele. K dispozici je také konsolidace půjček, půjčky pro lékaře a půjčky pro podnikatele i konsolidace půjček se CITI půjčkou.

Běžné účty od Citibank
Citibank má připraveny balíčky služeb s rozličnými bankovními službami a nadstandardní zhodnocení uložených finančních prostředků. Citikonto Plus využijí osoby, které zajímají moderní účty, které se dají ovládat a kontrolovat pomocí mobilního, internetového nebo telefonního bankovnictví. Citigold a Citi® Premium potěší náročné klienty a obstará jim služby osobního bankéře. Běžný účet jde u Citibank založit nejen korunách, ale také v cizí měně, např. v USD, EUR, GBP, CHF, JPY, HUF, AUD, CAD, PLN, SEK, DKK, NOK.

Kreditní karty od Citibank

Citibank nabízí různé typy kreditních karet. Kreditní karta Citi Life přinese svým uživatelům  odměnu 2 % z každého nákupu. Kreditní kartu Citi Opuscard je kromě placení určena k jízdám veřejnou dopravou v Libereckém kraji. Kreditní karta Citi Broker Consulting nabízí odměnu 2 % z každého uskutečněného nákupu kartou a jiné až do výše 25 % od partnerů programu Citi Club. Vrátí také poplatek za vedení kreditní karty v prvním roce od vydání karty, pokud se karta použila k zaplacení alespoň jednou za určené zúčtovacím období apod.

K dispozici jsou i jiné kreditní karty, například Citi Billa, kreditní karta Citi Gold, O2 Citi kreditní karta, kreditní karta Citi ČSA, kreditní karta Shell MasterCard od Citibank, kreditní karta Citi Shopping.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..