Srovnání a konsolidace půjček od CoolPůjčky.cz

Bankovní a nebankovní půjčky online
Bankovní a nebankovní půjčky online

Jistě jste se taky někdy ocitli v situaci, kdy potřebujete půjčit peníze, ale tápete, kterou společnost oslovit? Na finančním trhu najdete širokou nabídku produktů. K jejich posouzení můžete vyzkoušet srovnávače půjček. Pomocí speciální kalkulačky zadáte požadované parametry půjčky, doplníte další údaje a během pár minut víte, která půjčka je pro vás ta nejvhodnější. Nabídka na půjčku je zcela nezávazná a neplatíte žádné poplatky předem za srovnání.

Srovnání půjček a následnou žádost o půjčku si vyřidíte z pohodlí domova či kanceláře. Nemusíte chodit nikam do pobočky. Srovnávat můžete půjčky podle nahlížení do registrů, dokládání příjmů, bankovní, nebankovní, účelové, bezúčelové nebo také krátkodobé půjčky před výplatou.

Srovnávač půjček vám pomůže vybrat půjčku bezúročnou, s rychlým převodem peněz na účet či na složenku. Možností je celá řada. Stačí zadat požadované parametry a nechat si své požadavky posoudit.

Pokud chcete požádat pouze o konsolidaci půjček, je možné použít srovnání půjček i v tomto případě. Konsolidace půjček poskytuje několik bankovních domů a jen pár nebankovních společností. Konsolidací rozumíme sloučení několika půjček do jediné. Ušetříte díky tomu na splátkách i na úrocích. Kalkulačka vám pomůže spočítat, zda se vám konsolidace vyplatí nebo ne. Konsolidovat lze pouze spotřebitelské úvěry, kreditní karty, kontokorenty či splátkový prodej. Každá bankovní i nebankovní společnost umožňující konsolidaci má jiné podmínky pro schválení. Podmínkou pro schválení ovšem je mít zaplaceny všechny dosavadní splátky. Pokud jste dlužníci, nebude vám žádost schválena. Obvykle vám také nepovolí konsolidaci společnost, u které máte půjčeny peníze. O konsolidaci půjček si můžete požádat pomocí formuláře na webových stránkách, přes své internetové bankovnictví nebo přímo na pobočce. Je potřeba doložit všechny dokumenty k půjčkám, platný op, potvrzení o příjmu. Nesmíte mít exekuce nebo být v úpadku.

Pokud opravdu potřebujete půjčit, pomohou vám coolpujcky.cz. Můžete si vybrat z nepřeberného množství bankovních i nebankovních produktů. Můžete si vybrat bezúročnou půjčku, bankovní nebo nebankovní. Coolpujcky.cz vám pomohou vybrat tu nejvhodnější půjčku přímo na míru. Peníze můžete mít na účtě ještě týž den. Půjčky jsou většinou bezúčelové. Pokud chcete peníze na dovolenou, nečekané finanční výdaje či vybavení bytu, nemusíte dokládat, na co půjčku potřebujete. Vyjímkou jsou půjčky na bydlení či na rekonstrukci domu. Pokud se rozhodnete půjčku využít, neplatíte žádné poplatky předem. Coolpujcky.cz vám nabízí pouze ověřené poskytovatele půjček. Solidní společnost nevybírá poplatky vůbec nebo je má rozloženy do několika vašich měsíčních splátek. Některé nebankovní společnosti vám přinesou peníze až k vám domů. Stačí podepsat smlouvu a peníze jsou vaše. Splátky potom chodí vybírat obchodní zástupce v týdenních či měsíčních frekvencích.

You may also like...