Povolený debet je finanční rezervou na horší časy

Povolený debet od Raiffeisenbank
jodylehigh / Pixabay

Povolený debet od Raiffeisenbank si můžete vytvořit k vašemu běžnému účtu. Jedná se o skutečnou rezervu peněz na doby, kdy se nečekaně dostanete do finančních problémů. Hlavní výhodou je, že ho máte založený, ale úroky se počítají jen v případě, že ho využíváte. Můžete si ho tedy založit i v době, kdy netušíte, jestli ho vůbec někdy využijete, ale do života lidí se jednoduše snadno dostávají nečekané chvilky.

Finanční rezervy až 150000 Kč!

Povolený debet získáte už od částky 5000 Kč, maximální částka povoleného debetu činí 150000 Kč. splatnost se počítá jeden rok od provedení prvního čerpání. Debet lze čerpat různými způsoby – vyberete si hotovost, zadáte příkaz k úhradě nebo zaplatíte platební kartou.

Povolený debet od Raiffeisenbank má své výhody:

  • finanční rezervu máte kdykoliv k dispozici
  • limit si můžete zvýšit podle potřeby pomocí internetového bankovnictví
  • sjednání a vedení debetu je zdarma v rámci eKonta Komplet
  • budete platit jenom v době, kdy budete debet využívat
  • jestliže už vlastníte eKonto, můžete si povolený debet sjednat online – v internetovém bankovnictví najdete už předem schválenou nabídku povoleného debetu a lze ho začít čerpat okamžitě

 

Kamil V., Č. Budějovice: V minulosti se mi několikrát stalo, že jsem se nechtěně dostal do mínusu a měl z toho nepříjemnosti. Díky povolenému debetu se můžu dostat do mínusu bez nepříjemných následků.

Co budete potřebovat k vyřízení povoleného debetu?

Povolený debet mohou získat jen osoby s minimálním věkem 18 let. K žádosti se bude dokládat doklad o totožnosti. Dále se vyžaduje vyplněný doklad o příjmu v případě, že žádáte o limit vyšší než 10000 Kč. Další podmínkou je zřízený běžný účet u Raiffeisenbank jako je eKonto KOMPLET, eKonto SMART.

V případě, že nenajdete ve svém internetovém bankovnictví předschválený limit povoleného debetu, požádejte o něj v některé z poboček Raiffeisenbank, kde se o vás postarají pověření bankéři.

You may also like...