Nebankovní úvěry na cokoliv

Bezúčelové úvěry
wilkernet / Pixabay

Potřebujete si půjčit, aniž jste museli dokladovat využití finančních prostředků? V tom případě je pro vás ideální úvěr na cokoliv, který poskytují všechny bankovní a nebankovní subjekty. Do jaké výšky a za jakých podmínek můžete získat úvěry na cokoliv, aniž jste vůbec ručili nemovitostí? Bezpochyby nejvýhodnější bezúčelové úvěry, respektive úvěry na cokoliv najdete v některé z bank působící na našem trhu.

Dostupné úvěry na cokoliv jsou nejvýhodnější z bank

Nižší úroky, vyšší maximální částka úvěru a obecně delší lhůta splatnosti, jsou určitě nejpodstatnější pozitiva bankovních bezúčelové úvěrů. Na druhou stranu však banky obecně na rozdíl od nebankovních subjektů poskytují tak tyto úvěry podobně jako ty ostatní jen klientům, kteří mají stálý měsíční příjem a čistý registr dlužníků. Na trhu dokonce najdete i banky, které je poskytují i ​​prostřednictvím internetu a to ZUNO bank, mBank či Fio banka, které je poskytují až do výšky do 800 000 Kč.

Odmítli vás v bance? Zkuste úvěry na cokoliv z nebankovních subjektů

V případě, že jste s vaší žádostí v bankách nepochodili, můžete zkusit i širokou nabídku nebankovních bezúčelových úvěrů. Ty poskytují větší i menší nebankovní subjekty, které mají obecně méně přísná kritéria pro schválení úvěru. Získat tak bezúčelové úvěr můžete i v případě, že máte nízký příjem nebo zápis v registru dlužníků.

Výhodou nebankovních úvěrů na cokoliv není jen menší byrokracie, ale i podstatně rychlejší proces schvalování, což jistě ocení lidé, kteří si potřebují půjčit v co nejkratším čase. Takovou expresní půjčku na cokoliv poskytují například společnosti jako je Půjčkomat nebo Ferratum. Je však třeba dodat, že v případě takových expresních úvěrů je běžná vyšší úroková sazba a také kratší lhůta splatnosti, jako v případě klasických úvěrů na cokoliv z bank nebo větších nebankovních subjektů jako je Cetelem nebo Home Credit.

Může žádat o úvěr na cokoliv i osoba, která nemá možnost dokladovat svůj příjem?

V jistých případech to možné skutečně je. Dokonce i některé banky jsou ochotny svým klientům poskytnout půjčku i za předpokladu, že nemají možnost dokladovat stálý měsíční příjem. Podmínkou však bývá vždy ručení nemovitostí a spoluručiteľom, což ne každý může splnit. V případě nebankovních subjektů je postup v tomto případě téměř stejný jako v případě bank, ovšem často za předpokladu podstatně vyšších úroků.

Výhody neúčelového úvěru na cokoliv

  • Dostupnější jako účelový úvěr
  • Finanční prostředky můžete využít na cokoliv
  • Až do výšky cca 1 000 000 Kč bez ručení nemovitostí
  • Dostupné i online nebo přes SMS

Nevýhody neúčelového úvěru na cokoliv

  • Obecně vyšší úroková sazba a RPSN jako u účelových úvěrů

You may also like...