Citibank – CitiPůjčka – půjčka pro lékaře a zubaře

Citibank - CitiPůjčka
Citibank - CitiPůjčka

Citibank poskytuje speciální půjčku určenou pro lékaře a zubaře. Při podání o tento druh půjčky musí být žadatel podnikatelem lékařem, zubařem nebo být majitelem společnosti – společníkem s vkladem, která se zabývá stejným předmětem činnosti jako uvedení podnikatelé.

Půjčka pro lékaře a zubaře bez ručitele

CitiPůjčka – půjčka pro lékaře a zubaře, je k dispozici bez požadavků na ručitele. Půjčka má výhodnou sazbu a lze si ji vzít až do částky 1 000 000 Kč. Minimální výše půjčky je 30 000 Kč – o výši půjčky rozhodují různé faktory. Záleží na individuálním posouzení každé žádosti. Stačí vyplnit online formulář a budete kontaktováni, abyste se mohli přeptat na podrobnosti.

Půjčka je navíc neúčelová a nikdo se vás nebude ptát, na co chcete peníze použít. Nevyžaduje se otevírání běžného účtu v Citibank. Posouzení žádosti probíhá obratem online. Nemusíte navštěvovat banku, protože zástupci banky vás navštíví sami v dohodnutém čase a na dojednaném místě.

Co potřebujete k půjčce?

Žadatelé o půjčku musí podnikat nebo být zaměstnáni na území ČR a vyžaduje se čistý měsíční příjem od 15 000 Kč. Lze žádat i se spolužadatelem – manželem, manželkou. Občané České republiky předkládají občanský průkaz nebo cestovní pas. Cizinci ze zemí EU, a také občané Islandu, Norska, Švýcarska a Lichtenštejnska, předkládají občanský průkaz své země nebo cestovní pas své země a povolení k trvalému pobytu v ČR.

Vyřízení půjčky probíhá velice rychle a vše by mělo být hotové do tří pracovních dnů od převzetí vaší žádosti o půjčku.

Dokumenty spojené s žádostí o půjčku musí být podepsané a vyplněné. Úrokové sazby jsou různé a jejich výše se odvíjí podle výše půjčky a na době splácení. Pokud chcete znát výši měsíční splátky ke konkrétní půjčce, můžete použít online kalkulačku na webových stránkách Citibank.

Citibank - CitiPůjčka pro lékaře a zubaře

jarmoluk / Pixabay

You may also like...